HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

Akkaya Isı Makinaları ve Doğalgaz San. Ve Tic. A.Ş. 1964 yılında kurulmuştur. Firmamız kurulduğu günden bu yana ısı makinaları imalatı ve satışı konusunda faaliyet göstermektedir. Buhar kazanları, sıcak su kazanları, kızgın yağ kazanları, katı yakıt yakma sistemleri ve kazan dairesi yardımcı ekipmanları Akkaya A.Ş. nin ana ürünlerini oluşturmaktadır.


Konya 1. Organize Bölgesinde, 13000 m2 açık alan üzerine kurulu  olan firmamız modern ve büyük tesisinde  ISO9001-2008 kalite sistemine uygun olarak faaliyet göstermektedir. Firmamız 2003 yılından beri ISO 9001-2000 sertifikasına sahiptir. Kazanlarımız PED Avrupa basınçlı kaplar direktifine uygun olarak dizayn ve imal edilmekte olup ilgili ürünlerimiz CE belgesine sahiptir. 

Tüm projelerimizin kurulum, devreye alma  ve satış sonrası hizmetleri,  kendi bünyemizde oluşturulmuş servis ekibimiz tarafından gerçekleştirilebilmektedir.


Tüm dünyada 20 yi aşkın ülkedeki pazar payını her geçen yıl artıran Akkaya A.Ş., büyümesini istikrarlı ve kararlı biçimde sürdürmektedir. 

Yeni teknolojiler hem ürün gruplarına hem de üretim donanımına gecikmeksizin adapte edilmekte ve mühendislerimiz Ar-Ge faaliyetlerini  mevcut ürünlerin geliştirilmesi ve yeni ürünlerin tasarlanması için aralıksız sürdürmektedir.


Kazan Endüstrisindeki yarım yüzyılı aşan tecrübemiz  müşterilerimizin memnuniyetini sağlayan en önemli gücümüzdür.


Sizlere de tüm dünyadaki müşterilerimize olduğu gibi en iyi hizmeti vermekten onur duyarız.

feature2